Konferencje naukowe

Pomorska Szkoła Wyższa z siedzibą w Starogardzie Gdańskim to uczelnia zrzeszająca studentów regionu Kociewie. Dbamy o rozwój indywidualnych talentów i zainteresowań, stawiając na wszechstronne kształcenie każdego z naszych studentów. Równocześnie reagujemy na potrzeby regionu i społeczności lokalnej, w której aktywnie uczestniczymy, intensyfikując współpracę z otoczeniem biznesowym i gospodarczym.

Nadchodzące wydarzenia

Użycie, wykorzystanie środków przymusu bezpośredniego i broni palnej aspekty prawno-administracyjne

Cele konferencji koncentrują się wokół wymiany wyników badań, poglądów, opinii i doświadczeń przedstawicieli świata nauki oraz europejskich organów ściągania i służb z zakresu użycia i wykorzystania środków przymusu bezpośredniego i broni palnej przez uprawnionych (służb, organów i innych podmiotów ochronnych i medycznych) całym jej spektrum prawno –proceduralnym. Zgodnie z założeniami organizatorów głównym
przedmiotem wystąpień będzie analiza oraz postulaty legislacyjne w zakresie usprawnienia istniejących przepisów i procedur jak także wnioski z dotychczasowego „użycia i wykorzystania środków przymusu i broni palnej”. Wartością dodaną będzie nakreślenie nowych obszarów badawczych dotyczących tej tematyki.

Starogard Gdański, Wrocław, 31 marca 2023 r. | ONLINE - platforma Teams

WYŚWIETL PROGRAM

Pomorska Szkoła Wyższa
w Starogardzie Gdańskim
ul. Kościuszki 112/114
83-200 Starogard Gdański
woj. Pomorskie

tel. (58) 563 00 90email: info@twojestudia.pl

Pomorska Szkoła Wyższa
w Starogardzie Gdańskim
to pierwsza uczelnia wyższa
na Kociewiu, która powstała
ponad 20 lat temu.
PSW prowadzi studia I i II stopnia
oraz podyplomowe i kształci studentów
na kierunkach: Administracja, Pedagogika,
Logistyka, Bezpieczeństwo wewnętrzne

Wróć na
górę strony
Skip to content