Studia podyplomowe?
Tak! Czas na twój rozwój.

Wiedza i kwalifikacje zdobyte podczas studiów podyplomowych umożliwiają podejmowanie nowych, ciekawych zadań w życiu zawodowym. Jeżeli szukasz możliwości awansu w zawodzie nauczyciela lub jako pracownik finansów i administracji, koniecznie sprawdź kierunki, które przygotowaliśmy w nadchodzącym roku akademickim.
Sprawdź kierunki
STUDIA PODYPLOMOWE W POMORSKIEJ SZKOLE WYŻSZEJ

otwarte rekrutacje 2022/2023

finanse i rachunkowość

Finanse i rachunkowość przedsiębiorstw

Zdobądź wiedzę opartą na praktycznych doświadczeniach wykładowców, dzięki której podejmiesz pracę jako księgowy, dyrektor finansowy czy pracownik służb skarbowych.
SZCZEGÓŁY
Pobierz dokumenty rekrutacyjne
organizacja i zarządzanie oświatą

Organizacja i zarządzanie oświatą

Przygotuj się do pracy na stanowiskach kierowniczych we wszystkich typach szkół i innych placówkach opiekuńczo-wychowawczych, czy organach nadzorujących działalność oświatową.
SZCZEGÓŁY
Pobierz dokumenty rekrutacyjne
studia podyplomowe edukacja dla bezpieczeństwa

Nauczanie edukacji dla bezpieczeństwa

Zadbaj, aby wśród młodzieży szerzyć odpowiednie wartości i umiejętności niezbędne w obecnej sytuacji geopolitycznej. Rozwijaj swoje kompetencje, aby być przewodnikiem w tak ważnym aspekcie jak bezpieczeństwo powszechne.
SZCZEGÓŁY
Pobierz dokumenty rekrutacyjne
zarządzanie zasobami ludzkimi

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Poznawaj współczesne założenia zarządzania zasobami ludzkimi i kierunków rozwoju dyscypliny, nabywaj umiejętności posługiwania się metodami i technikami ZZL oraz kształtowania relacji interpersonalnych.
SZCZEGÓŁY
Pobierz dokumenty rekrutacyjne
nauczanie etyki

Nauczanie etyki

Wykorzystaj swoje doświadczenie pedagogiczne oraz potencjał kompetencyjny, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy wobec zmian zachodzących w programie nauczania.
SZCZEGÓŁY
Pobierz dokumenty rekrutacyjne
terapia pedagogiczna

Terapia pedagogiczna
z socjoterapią

Pracuj jako nauczyciel terapeuta - zdobądź wiedzę i praktyczne umiejętności z zakresu prowadzenia specjalistycznych zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, indywidualnej i grupowej terapii dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się oraz z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, emocjonalnego i społecznego w oparciu o zasady pracy socjoterapeutycznej.
SZCZEGÓŁY
Pobierz dokumenty rekrutacyjne
Administracja i zarządzanie

Administracja i zarządzanie

Nabywaj wiedzę oraz praktyczne umiejętności z zakresu zarządzania i administracji, w tym projektów finansowanych przez UE i podstawowych kwestii prawnych potrzebnych w pracy urzędnika administracji państwowej.
SZCZEGÓŁY
Pobierz dokumenty rekrutacyjne
POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI?

Napisz do nas


* Pola wymagane

Administratorami Twoich danych osobowych jest Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim z siedzibą przy ul. Kościuszki 112/114,
83-200 Starogard Gdański, woj. Pomorskie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych lub chcesz zrealizować swoje uprawnienia z nim związane, skontaktuj się z nami za pośrednictwem adresu e-mail: dziekanat@twojestudia.pl.

Pomorska Szkoła Wyższa
w Starogardzie Gdańskim
ul. Kościuszki 112/114
83-200 Starogard Gdański
woj. Pomorskie

tel. (58) 563 00 90email: info@twojestudia.pl

Pomorska Szkoła Wyższa
w Starogardzie Gdańskim
to pierwsza uczelnia wyższa
na Kociewiu, która powstała
ponad 20 lat temu.
PSW prowadzi studia I i II stopnia
oraz podyplomowe i kształci studentów
na kierunkach: Administracja, Pedagogika,
Logistyka, Bezpieczeństwo wewnętrzne

Wróć na
górę strony
Skip to content