Biuro karier

Konsultacje kariery

Z naszymi ekspertkami sprawdzisz swoje kompetencje, doszlifujesz CV i przećwiczysz rozmowę kwalifikacyjną. Coaching kariery pomoże Ci odnaleźć się w nowym miejscu pracy.

Doradztwo zawodowe

Jeżeli nie wiesz jak szukać pracy, zastanawiasz się w czym mogłabyś/mógłbyś być naprawdę dobry, nie wiesz czy twoje CV spodoba się pracodawcy? Jeśli zadajesz sobie te pytania, warto skorzystać z konsultacji z doradcą zawodowym.

Umów się na indywidualne spotkanie z doradcą, podczas którego wspólnie będziemy mogli odkrywać Twoje mocne i słabe strony. Porozmawiamy o praktycznych aspektach poszukiwania pracy i zastanowimy się , jakie kroki najbardziej przybliżą Cię do odnalezienia satysfakcjonującego stanowiska.

Na konsultacje zapraszamy studentów i studentki Pomorskiej Szkoły Wyższej. Ze wsparcia mogą skorzystać również absolwenci i absolwentki PSW, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy. Konsultacje prowadzone są dla osób rozpoczynających poszukiwanie pracy bądź osób, które planują zmianę swojej ścieżki kariery.

Nasi doradcy zawodowi

Magdalena Nogga

mgr Magdalena Nogga

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, specjalista HR. Ukończyła kwalifikacyjne studia podyplomowe z doradztwa zawodowego i podstaw przedsiębiorczości, kwalifikacyjne studia z przygotowania pedagogicznego oraz studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarzadzania oświatą. Wieloletni pracownik Pomorskiej Szkoły Wyższej, od 2022 roku Kierowniczka Dziekanatu PSW.
Dyżur:
Stacjonarny | 2 razy w miesiącu (piątki przed każdym zjazdem w godzinach 16.00- 17.00)

magdalena.nogga@twojestudia.pl
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE
dr Bożena Wojtasik

dr hab. Bożena Wojtasik, prof. PSW

Doktor habilitowana nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki ogólnej. Wykładowczyni PSW. Członkini Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej . Zainteresowania jak i publikacje obejmują zagadnienia związane z problematyką całożyciowego poradnictwa edukacyjno-zawodowego oraz wsparcia społecznego a także problemów edukacyjno-zawodowych młodzieży i osób dorosłych.
Dyżur:
Online | w umówionych wcześniej terminach

bozena.wojtasik@twojestudia.pl
UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Szkolenia i warsztaty

W ciągu roku będziemy organizować wiele zajęć: od kilkugodzinnych warsztatów po różne programy szkoleniowe. Dysponujemy zespołem trenerów o różnorodnych specjalizacjach – obok pracy na uczelni mamy doświadczenie wyniesione z projektów realizowanych dla biznesu, organizacji pozarządowych, szkół czy grup nieformalnych. Z wielką chęcią dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami.

Kontakt: biurokarier@twojestudia.pl

Praktyki

Biuro Karier PSW wspomaga studentów w zakresie realizacji praktyk zawodowych wspólnie z opiekunem praktyk.

Opiekun praktyk: dr Marek Ejsmont

marek.ejsmont@twojestudia.pl 

Przyjmuje studentów dwa razy w miesiącu tj. w każdy piątek przez zjazdami od 16:00 do 17:00 w sali nr 6.

Monitorowanie karier absolwentów

Informacje o naszych absolwentach i ich opinie stanowią dla nas bezcenne źródło wiedzy. Nie tylko kontynuujemy, ale też poszerzamy i aktualizujemy własne badania karier absolwentów.

ZOBACZ JAK KSZTAŁTUJĄ SIĘ KARIERY
ABSOLWENTÓW POMORSKIEJ SZKOŁY WYŻSZEJ
grupa absolwentów

Aktualne oferty pracy/staży


Pomorska Szkoła Wyższa
w Starogardzie Gdańskim
ul. Kościuszki 112/114
83-200 Starogard Gdański
woj. Pomorskie

tel. (58) 563 00 90email: info@twojestudia.pl

Pomorska Szkoła Wyższa
w Starogardzie Gdańskim
to pierwsza uczelnia wyższa
na Kociewiu, która powstała
ponad 20 lat temu.
PSW prowadzi studia I i II stopnia
oraz podyplomowe i kształci studentów
na kierunkach: Administracja, Pedagogika,
Logistyka, Bezpieczeństwo wewnętrzne

Wróć na
górę strony
Przejdź do treści